У Чернівцях відбудеться тренінг для екоактивістів «Генерація Е»

08

Июль 2014

У Чернівцях відбудеться тренінг для екоактивістів «Генерація Е»

; Коментировать

Українська молодіжна кліматична асоціація організовує завершальний тренінг у рамках всеукраїнського туру з розвитку активістів.

Цьогорічний етап ми завершуємо у Чернівцях. Два насичені навчальні дні чекають
на екоактивістів Буковини 19 і 20 липня.

Ми прагнемо, щоб мальовничий буковинський край мав більш потужні осередки захисників довкілля, екологічних активістів, які володіють знаннями про зміни клімату і особливості адаптації до них.

Мета туру - допомогти людям, які прагнуть бути рушійною силою змін, втілити екологічні задуми у реальні ініціативи на місцях, залучити й активізувати зусилля молоді для захисту довкілля, раціонального користування енергоресурсами, попередження подальших змін клімату. Саме тому УМКА проводить освітній кліматичний тур «Генерація Е» у різних містах України, впевнено стверджуючи про великий потенціал учасників. Програма кожного навчального заходу адаптується з урахуванням екологічної ситуації регіону, відповідно до рівня підготовки, запитів і потреб учасників на основі попереднього опитування і досвіду проведених тренінгів. Основні блоки: загальна інформація про зміни клімату і можливості впливу для попередження й адаптації, прикладні аспекти енергоефективності, робота над проектом, взаємодія у команді, необхідні навички та ресурси, планування довгострокової діяльності. Орієнтовна кількість учасників – до 20 осіб.

Четвертий тренінг у рамках освітнього туру з розвитку активістів «Генерація Е» відбудеться за грантової підтримки Національного екологічного центру України.

Відбір здійснюється на основі анкетування. 
Запрошуємо усіх охочих взяти участь у тренінгу заповнити анкету до 15 липня 2014 (включно): 

Детальну інформацію ми традиційно надамо учасникам після завершення обробки анкет під час формування групи.
«Генерація Е» розвиває екологічних активістів у сучасному, позитивному, драйвовому форматі – заради майбутнього у гарній країні на безпечній планеті!
До зустрічі у Чернівцях!
Контактні особи:
Ольга Мончак, голова Української молодіжної кліматичної асоціації
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел 096 111 25 44
Тетяна Демидко, координатор проекту в Чернівцях 067 176 89 56
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Про УМКА
Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), (англ. – UYCA) є неурядовою організацією соціально-екологічного спрямування, ключова галузь – зміни клімату, попередження, адаптація. Організація заснована
з метою створення платформи для взаємодії та розвитку кліматичних активістів. Основні проекти: «Бери
і роби» - кампанія практичних екоінтервенцій, щорічний освітньо-практичний форум «Енергія змін» (Power Shift), мережа центрів популяризації ідей і практики сталості, «Стале життя» - практичний експеримент з низьковуглецевого способу життя та ведення домогосподарства в Україні, тренінговий тур з розвитку активістів «Генерація Е».

http://www.chas.cv.ua/18834-u-chernvcyah-vdbudetsya-trenng-dlya-ekoaktivstv-generacya-e.html

Опубликовано в Афиша

Оставить комментарий