До Чернівців прибудуть паломницькі хрест та ікона

18

Сен 2014

До Чернівців прибудуть паломницькі хрест та ікона

; Коментировать

У неділю, 21 вересня центральними вулицями Чернівцях пронесуть головні символи Світових днів молоді – чотириметровий дерев’яний хрест та ікону Божої Матері. 

Про це повідомляє molbuk.ua

Хресна хода розпочнеться о 16.00 від собору Пресвятої Богородиці УГКЦ –до римо-католицького костелу. Приєднатися до неї можуть всі охочі, які хочуть помолитися за мир в Україні. 

Започаткував Світові дні молоді Папа Іван Павло ІІ. Вперше вони відбулися 1984 року в Римі на площі Святого Петра. Тоді Понтифік передав учасникам чотириметровий паломницький хрест з настановою, аби ті возили його по всьому світу. Супроводжує його ікона Божої Матері – копія відомого чудотворного образу, який знаходиться в Римі в Базицліці Санта Марія Маджоре. Кажуть, що давним-давно ця ікона врятувала Рим від страшної епідемії чуми. За 30 років Світові дні молоді відбувалися у різних містах планети і збирали мільйони юнаків та дівчат з багатьох країн.

Зараз паломницькі хрест та ікона подорожують українськими містами. До Чернівців вони прибудуть у суботу ввечері та перебутимуть у греко-католицькому соборі. Після закінчення хресної ходи хрест та ікона залишаться у римо-католицькому костелі протягом понеділка. А потім вирушать до інших міст – Івано-Франківська, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Києва.

http://molbuk.ua/chernovtsy_news/78796-do-chernivciv-prybudut-palomnycki-khrest-ta-ikona.html

Опубликовано в Черновцы

Оставить комментарий