Депутатам облради вже втретє не вдалося послати Маніліча... у відставку

28

Янв 2015

Депутатам облради вже втретє не вдалося послати Маніліча... у відставку

; Коментировать

Сьогодні на 3-му пленарному засіданні Чернівецької обласної ради вже вкотре мало розглядатися питання про припинення повноважень заступника голови обласної ради Валентина Маніліча. Тим паче, що до Голови облради Михайла Гайничеру 26 січня надійшла заява від самого Маніліча з таким проханням.

Але не судилося. На сесію прийшло надто мало депутатів.Сам винуватець торжества гордо сидів у Президії. Перед початком сесії депутати вщанували хвилиною мовчання загиблих буковинців Леоніда Петихачного та Олесандра Гарбуза, загиблих від теракту в Маріуполі та всіх полеглих на війні на Сході країни.

Після реєстрації зясувалося, що у сесійній залі присутні лише 52 депутати — кворуму немає. Після повторної реєстрації їх стало 54. Гайничеру поставив на голосування питання про повернення до формування порядку денного, щоби включити туди звільнення Маніліча. Та за це проголосували лише 49 депутатів, рішення не було прийнято.

Після цього Гайничеру оголосив перерву. Однак це нічого не дало, бо зареєструвалося уже лише 49 депутатів. Так непохитний Маніліч залишився у своєму кріслі, тому що питання про його звільнення буковинські «обранці» навіть не спромоглися включити його до порядку денної сесії.

http://www.0372.ua/news/724236

Опубликовано в Черновцы

Оставить комментарий