Радник президента Юрій Бірюков розповів про саботаж мобілізації на Буковині

28

Янв 2015

Радник президента Юрій Бірюков розповів про саботаж мобілізації на Буковині

; Коментировать

Як повідомляє видання telegraf.com.ua, радник президента України Юрій Бірюков розповів про те, як проходить в країні чергова хвиля мобілізації.

 За його словами, план мобілізації виконується в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Черкаській, Житомирській, Кіровоградській областях. Нормальне виконання планів мобілізації по неокупованим частинам Донецької та Луганської областях. А ось на заході країни все не так однозначно:

 "Глави 14 сільрад Івано-Франківської області відмовилися отримувати повістки на оповіщення. 57% оповіщених військовозобов'язаних Івано-Франківської області не прибули на проходження медичної комісії. 37% оповіщених військовозобов'язаних Івано-Франківської області залишили територію України.

 Голови сільських рад Тернопільської області відкрито саботують заходи щодо оповіщення, у разі появи в районі представників РВК - інформують жителів своїх і навколишніх сіл. Голова сільради села Конюхи Козівського району повідомила про те, що напередодні місцеве населення найняло 2 автобуси і виїхало на них на територію Російської Федерації.

 У селищі міського типу Кольчино Мукачівського району Закарпатської області з 105 осіб повістки вручені тільки трьом: 9 осіб не проживають за адресами реєстрації, а 93 людини протягом січня вибули на сезонні сільгоспроботи.

 За останні 30 діб державний кордон у Чернівецькій області перетнуло 17% від загального числа військовозобов'язаних області. З неофіційних джерел відомо, що хостели та мотелі в прикордонній області сусідній Румунії повністю заповнені тими, хто ухиляється від призову.

 19% оповіщених військовозобов'язаних Волинської області відмовилися від проходження військової служби за релігійними мотивами, хоча в попередні роки відсоток відмови по даній формулюванні не перевищував 0,7% "- говорить Бірюков.

http://www.0372.ua/news/723629

Опубликовано в Черновцы

Оставить комментарий