У Лондоні продають легендарний Музей мадам Тюссо

06

Фев 2015

У Лондоні продають легендарний Музей мадам Тюссо

; Коментировать

У британській столиці виставлено на продаж будівлю Музею мадам Тюссо. Найвідоміший у світі Музей воскових фігур - одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток британської столиці. Будівлю, як повідомляють офіційні джерела, можна придбати за 320 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомляєCultprostir.

Колекція воскових фігур у Лондоні, що налічує більше тисячі експонатів, найстаріша. У британській столиці Марія Тюссо працювала з 1802 році, куди переїхала через англо-французьку війну разом з колекцією. Перша постійна виставка була заснована в 1835 році на Бейкер-стріт. У 1884 році колекція переїхала на Мерілбон-роуд, де знаходиться і зараз.

Однією з центральних частин музею Марії Тюссо був Кабінет жахів. Частина виставки включала жертв французької революції, фігури вбивць та злочинців. З часом колекція поповнилася фігурами інших відомих людей, таких як адмірал Нельсон, Вальтер Скотт. Пізніше там з'явились зображення акторів, політиків, вчених, президентів. Тут можна побачити Бенджаміна Франкліна, Жан-Жака Руссо, Ейнштейна і Фройда, Бреда Пітта, Джулію Робертс, Мадонну, Брітні Спірс, Бейонсе, Дженіфер Лопес, Кайлі Міноуг, Джонні Деппа, Арнольда Шварценеггера, Брюса Вілліса та багатьох інших.

http://gazeta.ua/articles/culture/_u-londoni-prodayut-legendarnij-muzej-madam-tyusso/608309

Опубликовано в Россия

Оставить комментарий