На Львівщині троє людей отруїлись чадним газом

15

Март 2019

На Львівщині троє людей отруїлись чадним газом

; Коментировать

14 березня близько 03:30 год. у с. Ременів Кам’янка-Бузького району отруїлись чадним газом три людини. Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

По вул. Куземського, 14 (багатоквартирний будинок), отруїлись, ймовірно, чадним газом, 3 особи (місцеві мешканці 1982, 1983, 2000 року народження), яких у стані середнього ступеню важкості було доставлено у Львівську ОКЛ. Об этом сообщает sedmoyden.in.ua со ссылкой на СМИ.

В квартирі газова колонка.

Обставини події з’ясовуються.

Увага!
Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення — поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:

  • у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
  • у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
  • не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_3_lyudey_otruilys_chadnym_gazom_310552.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий