50 млн грн на 2019 рік виділив Уряд на проект «Малі міста – великі враження»

13

Апр 2019

50 млн грн на 2019 рік виділив Уряд на проект «Малі міста – великі враження»

; КоментироватьНезабаром стартує прийом заявок на участь у щорічному конкурсі культурно-мистецьких проектів громад із населенням до 50 тисяч людей.
На засіданні Кабінету Міністрів у середу презентували проект «Малі міста – великі враження» – конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч людей. Об этом сообщает tp0412.in.ua со ссылкой на СМИ.


Минулого року пілот цього конкурсу був реалізований Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Ідея даного проекту належить ГО «Інститут культурної політики».


У 2018 році в рамках проекту «Малі міста – великі враження», експертна рада Мінкульту відібрала 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною.


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, на засіданні Уряду зазначив, можливість збереження культурної спадщини, впровадження нових культурних та креативних проектів має вкрай важливе значення. А проект «Малі міста – великі враження» – це колосальне середовище, в якому відкривається весь потенціал нашої української культури і створюється можливість розвитку для невеликих громад.


«Тому ми маємо надати цільову підтримку на реалізацію таких проектів, до яких включаються десятки тисяч людей. У 2018 році було підтримано близько десяти проектів. Цього року уряд розширив підтримку конкурсу. 50 млн грн, які передбачені на поточний рік, дозволять реалізувати близько ста таких задумів у невеликих містах», – сказав прем’єр.


Прийом заявок на конкурс розпочнеться 15 квітня. Переможці будуть оголошені 5 липня і саме з цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада. Цьогорічній конкурс пройде під гаслом «Дивись, Україно!».

Джерело статті: “http://www.litsa.com.ua/read/46267”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий