Кілери на чеських євробляхах розстріляли короля чернівецьких контрабандистів Пачу

09

Апр 2020

Кілери на чеських євробляхах розстріляли короля чернівецьких контрабандистів Пачу

; Коментировать

Режим надзвичайної ситуації, оголошений в Чернівецькій області через епідемію коронавірусу серйозно впливає на криміногенну обстановку прикордонного регіону.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Поки кордони закриті для пасажирських перевезень, вантажі продовжують йти безперешкодно. З ними в ЄС потрапляє колосальний оборот контрабанди. Через виникнення дефіциту товарів потік вантажів збільшився.

Місцеві кримінальні авторитети зараз намагаються збагатитися за рахунок збільшення потоку контрабандних товарів і сировини і здійснити переділ сфер впливу.

Минулої суботи побобіді на вулиці Воробкевича в Чернівцях біля власного будинку кілери підстерегли місцевого жителя Євгена Боршана, більш відомого у вузьких колах під псевдонімом Пача. Коли він вийшов з дому і попрямував до свого автомобіля Toyota, в нього випустили чергу з автоматичної зброї.

Злочинці зникли на мікроавтобусі Mercedes-Benz Vito з чеською реєстрацією. Друзі прибігли на допомогу та довезли на власній машині Toyota свого “бригадира” в місцеву лікарню швидкої допомоги. Вони були озброєні автоматами і погрожували медикам розправою, якщо ті не вилікують пораненого. Однак пульсу у Боршана майже не було. Від значної крововтрати і наскрізного поранення в живіт він помер в лікарні.

Незважаючи на молодий вік в 33 роки Пача встиг стати лідером угруповання, яке діяло на території Чернівецької області та Чернівців. Він активно намагався контролювати поставки контрабандних вантажів сигарет в ЄС, мав намір повністю монополізувати весь наркотрафік і ринок збуту наркотиків. Крім того, його група займалася здирництвом, розбійними нападами, пограбуванням і викраденням автомобілів. Через це ватажок мав конфлікти з іншими особами, які впливають на криміногенну ситуацію в регіоні.

Судячи з того, що після вбивства в інтернет потрапила оперативна довідка про Боршана, ймовірно, Пача діяв в змові з місцевими правоохоронцями, за якими стежила внутрішня безпека поліції. Швидше за все, міцним поліцейської “дахом” і пояснюється масштаб безкарної діяльності молодого короля контрабанди Буковини.

Боршана могли замовити через прокол під час чергового переправлення контрабанди великої партії сигарет. Нещодавно прикордонники запобігли спробі контрабанди до Румунії 146 ящиків сигарет на загальну суму близько 2,5 млн гривень.

Партія стала рекордною в 2020 році. Не виключено, що втрата великого вантажу могла стати проблемою між бандитськими угрупованнями, що контролюють ці нелегальні поставки.

Вбивць Боршана поки не знайшли, хоча по області був оголошений план “Перехоплення”.

У день вбивства Боршана, ближче до вечора, від жителя села Молодія надійшов сигнал на 102 про те, що біля звалища невідомі підпалили автомобіль Mercedes з номерними знаками чеської реєстрації. Саме на ньому зникли кілери, які застрелили чернівецького Пачу.

Поліція проводить розслідування за ч.2 ст.115 КК України (вбивство, вчинене групою осіб на замовлення).Джерело статті: “http://factor-news.info/kilery-na-cheskyh-yevroblyahah-rozstrilyaly-korolya-chernivetskyh-kontrabandystiv-pachu/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий