Жителі Кіровоградщини отримали понад 13 мільйонів гривень компенсації за електроенергію

23

Фев 2021

Жителі Кіровоградщини отримали понад 13 мільйонів гривень компенсації за електроенергію

; Коментировать


13 мільйонів 706 тисяч 666 гривень компенсації за різницю в тарифах на електроенергію вже отримали жителі області.

Об этом сообщает Политика ЮА

elektroenergija

Про це повідомляє Кіровоградська ОДА.

Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія зарахувала компенсацію від держави за січень на особові рахунки жителям регіону.

Найбільше коштів отримали в Добровеличківському районі – 2 158 152 грн, Гайворонському – 2 116 481 грн і Новоукраїнському – 1 557 863₴

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила зміни до бюджету і, у зв’язку з підвищенням тарифів на електроенергію, передбачила компенсацію споживачам, які мають електроопалення.

«Компенсації виплачуються мешканцям будинків, у тому числі готельного типу, квартир і гуртожитків, які обладнані в установленому порядку електроопалювальними установками. Це стосується не лише споживачів у містах, а й у селах. Також компенсація передбачена мешканцям багатоквартирних будинків, у яких немає ані газу, ані централізованого теплопостачання. Плюс до категорії людей, яким є відшкодування, належать багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу», – каже директорка департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/63107-zhyteli-kirovohradshchyny-otrymaly-ponad-13-milioniv-hryven-kompensatsii-za-elektroenerhiiu”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий